O mnie


Witajcie na mojej stronie! Jestem pasjonatem latania na paralotni. To nie tylko sport dla mnie, to również sposób na odkrywanie piękna i dzielenie się nim z innymi. Zawsze zabieram ze sobą aparat, aby uchwycić magiczne chwile i podzielić się nimi z Wami. Z miłości do lotów i fotografii narodził się mój projekt - "Świat Widziany z Paralotni".

Moja przygoda z fotografią artystyczną krajobrazową trwa od wielu lat. Czerpię inspirację z natury i piękna, które otaczają nas na co dzień. Ale to właśnie z perspektywy paralotni odkrywam zupełnie nowe wymiary krajobrazu. Niezwykłe widoki, nietuzinkowe kompozycje i fascynujące detale stają się moim medium do wyrażania emocji i przekazywania wrażeń.

Swoje prace prezentowałem na wystawcach indywidualnych i grupowych w wielu miastach. Jestem stałym uczestnikiem Międzynarodowego Bennale Krajobrazu w Kielcach. W kolejnych edycjach tego konkursu moje zdjęcia były nagradzane: II miejsce, wyróżnienie, puchar prezydenta miasta Kielc, złoty medal Fotoklubu RP.
Zdjęcia publikuję w prasie, na pocztówkach, kalendarzach, w internecie na wielu portalach a także w formie wydruków wielkoformatowych jako dekoracje urzędów, firm, czy ośrodków publicznych. Wydałem 2 albumy fotograficzne prezentujące Jaworzno z lotu ptaka, które wyprzedały się w całości.

Każda sesja fotograficzna z lotu ptaka to dla mnie nie tylko szansa na uwiecznienie chwil, ale również możliwość zaproszenia Was do mojego świata. Chcę, abyście zobaczyli, jak piękno naszej planety odsłania się z tej niezwykłej perspektywy.
II miejsce XV Biennale Krajobrazu w Kielcach